آشنایی با Merchant

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

درگاه Merchant به عنوان برترین روش ارائه خدمات تجارت الکترونیک به کاربران اینترنتی سراسر جهان معرفی شده است. درصورتیکه شما خدماتی دارید که می توانید آنرا به کلیه مشتریان سراسر دنیا ارائه دهید می بایست این نوع درگاه را خریداری نمائید. با استفاده از این سیستم می توانید براحتی محصولات و خدمات خود را بصورت آنلاین و با استفاده از انواع کارتهای Visa, Master, AMEX, Bank Account و PayPal در معرض فروش قرار دهید. از آنجا که این سیستم بصورت حرفه ای مورد نظارت و بازبینی قرار می گیرد، بنابراین برخلاف اکانتهای مرچنت رایج همچونPayPal فروش خدمات شما را به مشتریان ناشناس (و احتمالا مشکوک!) به طرز جالبی مهار کرده و از استفاده کارتهای قلابی و مشکل دار توسط آنان جلوگیری به عمل می آورد. این سیستم به دو صورت قابل ارائه می باشد:

1- اتصال به حساب بانکی آمریکائی با استفاده از این حالت، اکانت مرچنت ایجاد شده برای شما به حساب بانکی که به نام شما ایجاد شده است متصل می گردد. در این حالت فروشهای ماهیانه شما بصورت دوره ای به حساب بانکی منتقل گشته اما می بایست جهت برداشت آن به یکی از کشورهای غیر تحریم که امکان پشتیبانی از سیستم های Pluse, Star و INTERLINK را دارند، مراجعه و از طریق عابربانک طبق ضوابط کارت برداشت نمائید! مدت زمان ارائه این سرویس حدود 2 تا 3 ماه می باشد.

2- اتصال به حساب PayPal در این حالت ما حساب مرچنت را به حساب PayPal شما متصل نموده و موجودی شما بصورت دوره ای به حساب PayPal تعریف شده واریز می گردد. اکانت مرچنت در سایت هایی که خدمات مجازی(virtual) ارائه می دهند قابل استفاده است و برای محصولات فیزیکی استفاده نمی شود.

اکانت مرچنت به صورت یک درگاه اینترنتی فعال می شود و مربوط به کشور آمریکا می باشد.

جعبه‌ابزار