ارسال انبوه با تاييد مخابرات

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

ارسال بالك با تاييد مخابرات (ارسال انبوه)


مواردی که در ارسال بالک با تایید مخابرات باید رعایت نمایید :

1- ارسال بالک با تایید مخابرات برای بالای 5000 شماره انجام می شود. در صورتی که تعداد درخواستی (مجموع گیرندگان ) کمتر از 5000 تا باشد بالک شما به مگفا ارسال نخواهد شد.

2- فرم بالک را بايد یک روز قبل از ارسال پر نمایید. اگر ارسال برای روز های غیر کاری می باشد فرم حتما باید در روز کاری و تا قبل از ساعت 2 ثبت شده باشد در غیراین صورت، بالک شما رد خواهد شد.

3- در روز های تعطیل و ساعات غیر اداری ارسال این بالک امکان ندارد.

4- بالک هایی که نیاز به ارسال مجوز دارند، در صورت ارسال نشدن آن ها هیچ مسئولیتی متوجه مرکز اس ام اس نمی باشد.

مراحل ايجاد بالك جديد

اگر نماينده هستيد، شماره خط خود و يا كاربري را كه مي خواهيد براي آن بالك ارسال كنيد، تعيين و متن مورد نظر را بنویسید. سپس تاريخ و زمان ارسال بالك را معين نماييد و پس از آن، گزينه ثبت اطلاعات را كليك نماييد. توجه داشته باشید که پس از ثبت اطلاعات، ویرایش متن و تاریخ ارسال بالک به هیچ وجه میسر نمی باشد.

Clip 09878.gif

پس از ثبت اطلاعات، بخش تعريف گيرندگان، در پایین همین صفحه قابل رویت می گردد. شما مي توانيد گیرندگان خود را بر اساس پيش شماره و يا نام شهر و استان اضافه نماييد.

Clip325802.gif

براي اطلاع از تعداد پيش شماره ها،پيش شماره مورد نظر وارد نماييد. پس از اينكه تعداد را در جاهاي مربوطه وارد نمودید، كليد افزوده شود را کلیک کنید. حتي مي توانيد تعيين كنيد كه به شماره هاي دائمي و يا اعتباري و يا به همه ارسال گردد. با وارد کردن تعداد مخاطبین مورد نیاز برای ارسال و کلیک بر روی دکمه افزوده شود، یک ردیف به گیرندگان اضافه شده و بخش زیر در پایین همان صفحه قابل رویت خواهد شد.

Cl258e002.jpg

نكته : برای حذف هر یک از ردیف های وارد شده برای گیرندگان، می توانید، با استفاده از گزینه ضربدر قرمز رنگ كنار رديف اقدام نمایید. پس از افزودن گيرندگان به فرم و کلیک بر روی دكمه ثبت بالك، ديگر امكان هيچ گونه ويرايشي برای این بالک وجود نداشته و بالك شما به مگفا ارسال مي گردد.

جعبه‌ابزار