دامنه ويژه چيست ؟

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

دامنه ويژه نوعی دامنه مجازی است که کليه خصوصيات يک دامنه را دارا می باشد و تنها تفاوت آن با دامنه های ديگر در اين است که اولا از جنس دامنه های مرتبه سه بوده و ثانيا توسط يک مرکز مجازی ثبت دامنه يا NIC ثبت و نگهداری می شود.

سايت پارسی‌نيك با حمايت شبكه فن آوری اطلاعات ايران، در طرحی نو و بی‌نظير در ايران، اقدام به خريد مجوز چند دامنه مشهور مانند teh.ir, ir.tc, stu.ir, proof.ir را نموده و براساس تجربه و همچنين اطلاعات فنی متخصصان خود، پس از صرف ماه‌ها وقت و تلاش توانسته به كليه دامنه‌های مرتبه سوم اين دامين‌ها موجوديت واقعی يك دامنه را ببخشد به اين معنا كه كليه امكاناتی كه جهت يك دامنه مرتبه دوم در اختيار شما قرار دارد مانند: Whois, Transfer, NameServer, Register, ... در اين نوع دامنه لحاظ شده است. بنابراين مشتری با سفارش ثبت اين نوع دامنه‌های هيچگونه كمبود و كاستی در استفاده از اين نوع دامنه ها نخواهد ديد. امكان تعريف DNS، انتقال يك دامنه از يك Account به Account ديگر، مشاهده Whois دامنه‌ها، امكان تمديد دامنه و ... براحتی با استفاده از محيطی كاملا فارسی و كاربرپسند و تحت قويترين سيستمهای امنيتی با بهره‌گيری از تكنولوژی SSL قابل استفاده و مديريت می‌باشد.

مزيت اين دامنه ها نسبت به دامنه های عمومی ديگر : - قيمت بسيار ارزان تر - گستردگی نامها ( عدم اشغال نامهای معروف) - پشتیبانی توسط معتبر ترين مرکز خدمات اينترنتی ( IRITN ) - پشتيبانی حرفه ای - امكان ثبت و راه‌اندازی سريع و بدون اتلاف وقت و ...

می‌باشد. از آنجا كه اين طرح حركتی نو در ارائه خدمات اينترنتی مناسب به كليه فارسی‌زبانان دنياست، با استقبال خوبی نيز مواجه شده و شما مشتری محترم در صورتيكه بدنبال ثبت يك نام حرفه‌ای و با قيمت پائين هستيد، پيشنهاد می‌كنيم هرچه سريعتر اقدام كنيد. شايد گذشت زمان شانس شما را در بدست آوردن دامنه‌دلخواهتان از بين ببرد!

جعبه‌ابزار