رويه حريم بازديد كننده در ParsiNIC.com

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

رويه حريم بازديد كننده (Privacy Policy)

- كليه اطلاعات ارائه شده توسط بازديد كنندگان شامل نام، مشخصات و پست الكترونيكي كه از هر طريق ممكن ارسال شده است از جمله فرم هاي سايت يا فايل هاي ارسالي يا نامه هاي الكترونيكي يا توسط مكانيزم هاي خودكار وب سايت جمع آوري شده اند به نحوي كه جزو اطلاعات شخصي مشتريان حساب شود حريم بازديد كننده محسوب شده و از اين رويه متابعت مي نمايد.

- کلیه مشتریان سایت موظفند نسبت به تکمیل اطلاعات کاربری خود بصورت دقیق اقدام نموده و از ایجاد اکانت های تکراری با اطلاعات ناصحیح خودداری نمایند. بدیهی است این سایت درصورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه، مختار به مسدود نمودن و یا حذف اکانت های ایجاد شده خواهد بود.

- در صورت تمايل بازديد كننده به دريافت اطلاعات يا خدمات، اطلاعات خصوصي خود نظير نام، نام خانوادگي، آدرس پست الكترونيكي، تلفن، آدرس پستي و هرگونه مشخصات خصوصي ديگر كه از طريق آن بازديد كننده قابل شناسايي، تاييد و رديابي باشد را توسط فرم هاي مخصوص يا ساير روش ها در اختيار سايت قرار داده تا فقط جهت ارسال پاسخ مناسب يا انجام درخواست مشتري مورد استفاده قرار گيرد.

- در هر بازديد از صفحات سايت، اطلاعات عمومي بازديد كننده بطور خودكار از طريق مرورگر يا هر روش خود كار ديگر استخراج مي گردد. دامنه اين اطلاعات شامل نحوه جستجو، نرم افزارهاي مورد استفاده، مشخصات مرورگر، كشور مبدا، كلمات كليدي جستجو، آدرس ارتباط (IP) و نظاير آن مي گردد و فقط جهت مصارف آماري و استخراج اطلاعات به نحوي كه امكان رديابي بازيد كننده خاص و بطور اختصاصي امكان پذير نباشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

- حق حفظ و استفاده نامحدود از كليه اطلاعات جمع آوري شده شامل اطلاعات خصوصي و عمومي بازديد كنندگان در چهار چوب اين رويه براي شركت کیان پارسیان کیش محفوظ مي باشد.

- شركت کیانا پارسیان کیش از اطلاعات شخصي جمع آوري شده اعم از خصوصي يا عمومي جهت انجام تبليغات الكترونيكي مستقيم براي شخص بازديد كننده استفاده نخواهد نمود.

- اين رويه فقط شامل سايت www.ParsiNIC.com و کلیه سایتهای متصل به این وب سایت بوده و كليه پيوندهاي مرتبط به اين سايت و حتي ساير سايت هاي طراحي شده توسط شركت و يا متعلق به شركت از شمول آن خارج مي باشند. بازديد كننده شخصا در هنگام بازديد از هر يك از پيوندها موظف به كسب اطلاعات در ارتباط با رويه هاي سايت مورد نظر مي باشد.

- شركت در جمع آوري اطلاعات بازيدكنندگان تا حد توان، نهايت دقت و رعايت اصول امنيتي را خواهد نمود ولي در هيچ يك از موارد تضمين يا تعهدي در قبال اطلاعات نشت كرده يا ربوده شده در هنگام ارسال يا نگهداري در سيستم توسط افراد و روش هاي غير مجاز نخواهد نمود.

- در صورت مشاهده موارد امنيتي نظير اخلال، سعي در نفوذ غير مجاز، عدم رعايت قوانين يا رويه هاي سايت و نظاير آن يا در خواست مراجع قانوني، كليه اطلاعات جمع آوري شده مرتبط از پوشش اين رويه خارج و بلافاصله جهت پيگيري در اختيار مراجع ذي صلاح قرار خواهد گرفت.

- شركت کیان پارسیان کیش تحت هيچ شرايط نسبت به فروش يا واگذاري اطلاعات اختصاصي جمع آوري شده در ارتباط با بازديدكنندگان به شخص ثالث، اقدام نخواهد نمود.

- شركت کیانا پارسیان کیش حق تغییر، ویرایش، افزایش و حذف اين رويه را بدون اعلام قبلي براي خود محفوظ دانسته و بازديد كننده موظف به كسب آگاهي از اين تغييرات به همين طريق و در همين قسمت از سايت مي باشد. بديهي ست ادامه استفاده از خدمات سايت به هر نحو دليل بر پذيرفتن شرايط جديد خواهد بود.

- شرکت در پاسخگویی به کاربران و پیگیری مشکلات آن ها تا حد توان، نهایت دقت وسرعت عمل را خواهد داشت ولی مواردی که نیاز به پیگیری بخش فنی دارد، زمان بر بوده و کاربران موظفند موارد خود را از طریق تیکت پیگیری نمایند و تا زمان انجام کار و رفع مشکل همکاری های لازم را با شرکت داشته باشند.

در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با اين رويه خواهشمند است از طریق این لینک با پشتیبانی سایت مكاتبه نماييد.

رويه امنيت (Security Policy)

- رويه هاي امنيتي، شامل كليه روال ها و قوانيني مي گردد كه رعايت آنها جهت كاهش و به حداقل رساندن خطر پذيري نشت اطلاعات و محتويات محرمانه سايت و بازديد كنندگان الزامي مي باشد.

- كليه اطلاعات ذخيره شده در سايت مي بايست خالي از ارزش مادي نگهداري شود و بازديد كننده سايت به موجب اين رويه مجاز به حفظ و نگهداري اطلاعات محرمانه نظير شماره كارت اعتباري، رمزها و محصولات الكترونيكي در پست الكترونيكي، بانك هاي اطلاعاتي يا هر گونه حساب مستقر در سايت نمي باشد.

- بازديد كننده از سايت مجاز به انتقال اطلاعات محرمانه كارت پرداخت يا هرگونه كارت يا حساب اعتباري ديگر به هيچ يك از روش هاي مكاتبات الكترونيكي شامل نامه هاي الكترونيكي، انجمن ها، محاورات اتاق هاي گفتگو، فرم ها و صفحات سفارش يا خدمات پس از فروش نبوده و در صورت مشاهده ضمن حذف اطلاعات مربوطه،تخطي از مفاد اين رويه محسوب خواهد شد.

- كليه كدها و رمزهايي كه براي دريافت هرگونه اطلاعات يا خدمات از سايت، در اختيار بازديد كننده قرار مي گيرد محرمانه تلقي شده و بازديد كننده مجاز به واگذاري و افشاي آنها نمي باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با اين رويه خواهشمند است از طریق این لینک با مدیریت سایت مكاتبه نماييد.

رويه كيفيت (Quality Policy)

اين رويه چگونگي كيفيت كليه خدمات رايگان و غير رايگان، خدمات پس از فروش، پاسخگويي امور مشتريان، اطلاع رساني و قيمت گذاري ارائه شده از طرف سايت را مشخص نموده و رعايت مفاد آن براي كليه بازديد كنندگان و مسئولين سايت الزامي مي باشد.

- كليه اطلاعات ارائه شده شامل متون داخل سايت، فرم ها، گزارشات، دستور العملها، پيشنهادات و مكاتبات و محاورات الكترونيكي و غير الكترونيكي مي بايست با بكارگيري نهايت سعي و تلاش در حفظ امانت داري، رعايت حقوق ديگران و صحت و صداقت تهيه و منتشر گردد.

- صرف ارسال هر يك از فرم هاي سايت يا پاسخ به آنها ، همچنين مفاد متون سايت و تبليغات، به هيج وجه اجباري مبني بر پرداخت هزينه (خريد خدمات) براي بازديد كننده و تعهد به ارائه خدمات (فروش خدمات) براي مسئولين سايت، ایجاد نخواهد کرد.

- حق انصراف از درخواست خريد خدمات تا قيل از پرداخت هزينه يا تعهد به پرداخت، براي بازديد كنندگان و مشتريان محفوظ مي باشد ولي در صورت انصراف پس از اين مرحله، شركت به هيچ وجه مسئوليت يا تضميني برای استرداد هزينه (جز برگشت به اکانت مشتری) بر عهده نخواهد داشت.

- مدیریت سايت حق انصراف از ارائه خدمات را در هر زمان و هر مرحله بدون نياز به ارائه دليل، حتي پس از دريافت وجه براي خود محفوظ مي دارد.

- در مواردي كه اعلام هزينه نهايي و دقيق خدمات مقدور نباشد، سايت با توافق بازديد كننده مجاز به دريافت وجه علي الحساب يا حداكثر هزينه براوردي مي باشد. بديهی است پس از مشخص شدن هزينه نهايي طرفين ملزم به انجام تسويه حساب در اسرع وقت خواهند بود.

- در محاسبه هزينه ها ملاك جداول و دستور العملهاي ارائه شده از طريق سايت، تبليغات يا ساير مكاتبات مي باشد ليكن سايت حق اعمال هر گونه تغييراتي نظير اعمال تخفيف يا تغيير هزينه هاي ثابت و متغيير را در موارد مختلف براي خود محفوظ خواهد داشت. بديهيست طرفين در صورت عدم توافق و تمايل به پذيرش تغييرات از حق انصراف برخوردار خواهند بود. (مانده حساب قابل برگشت به اکانت کاربران می باشد)

- سايت در هيچ شرايط قادر به پذيرش مسئوليت پرداختهايي كه نياز به كيفيتها و محدوديتهايي نظير زمان پرداخت، نحوه پرداخت، موارد امنيتي خاص و ... مي باشند نخواهد بود.

- در صورت ايجاد محدوديت زماني جهت ارائه خدمات توسط بازديد كننده و مشتريان در خواستها و پرداخت هزينه ها با مشخص نمودن فرصت زماني دقيق مي بايست حداكثر 20 روز كاري قبل از اتمام فرصت به سايت ارائه و در صورت عدم امكان رعايت محدوديت توسط سايت به هر دليل مراتب حداكثر 5 روز كاري قبل از اتمام فرصت به مشتري ابلاغ مي گردد. سايت به هيچ وجه مسئوليت تاخير و عملكرد اشخاص و عوامل ثالث درگير در فرايند پرداخت مانند بانكها، پرسنل فروشنده و ... را بر عهده نخواهد داشت.

شرايط و ضوابط استفاده از خدمات ميزباني وب، ثبت دامنه، سرورهای اختصاصی و مجازی، خرید اینترنتی و سایر خدمات ارائه شده در پارسی نیک

1- شركت کیاناپارسیان کیش متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده ، Domain و هاستينگ معرفي شده را به سفارش متقاضي (به مشخصات درج شده در مرحله اول فرم سفارش) به ثبت برساند.

2- عودت مبالغ پرداختي از جانب شما، پس از اقدام شركت کیاناپارسیان کیش به ثبت سفارش شما، چه كلا" و چه جزئا" به هيچوجه امكان پذير نمي باشد.

3- مسئوليت انتخاب نام مناسب براي Domain بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. اين شركت پس از ثبت Domain براي متقاضي، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن Domain در هر زمان نخواهد داشت.

4- خواهشمند است نام Domain را عاري از هرگونه اشتباه، درج فرماييد، زيرا نام Domainها پس از ثبت غير قابل تغيير هستند.

5- از آنجا که دامنه های ویژه (prof.ir , ir.tc , stu.ir, teh.ir) به عنوان پروژه های اختصاصی از طریق پارسینیک در ایران اجرا می شود، لذا این مرکز در انجام هر گونه تصمیمی به ارائه خدمات و یا تغییر شرایط در هر زمانی بدون اجازه کاربران صاحب اختیار می باشد.

6- اين شركت جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در مرحله اول فرم سفارش، مانند آدرس محل جهت نامه نگاري احتمالي، تلفن تماس و Email شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود ، موارد جديد را هرچه سريعتر به واحد پشتيباني پارسينيک اطلاع دهید.

7- در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط اين سايت، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير، كه از اراده شركت کیانا پارسیان کیش خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه پارسينيک نخواهد بود و عودت مبالغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به Domainها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اختيار پارسينيک) اشاره نمود.

8- متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه اين سايت بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه شركت کیانا پارسیان کیش نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از Email خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

9- متقاضي متعهد مي شود كه نام اختصاصي (ID) و رمز عبور (Password) اختصاص يافته به خود را كه توسط شركت کیانا پارسیان کیش به وي اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را، در طول مدت استفاده از اين خدمات ، بدون اجازه اين سايت به غير واگذار ننمايد.

10-استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت ، ارسال Spam ، استفاده نابجا از سايت و مواردي از اين قبيل موجب قطع شدن دسترسي شما خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

11- مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي در اين خصوص، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد. البته درصورت سفارش خدمات پشتيباني، تعهد نگهداری اطلاعات با ما خواهد بود اما بهرحال تهيه پشتيبان از اطلاعات سايت خود، اکيدا توصيه می گردد!

12- کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن نمايند و یا به مقامات ایران و ادیان توهین کنند و يا سعی در ايجاد اختلال و نفوذ به سرور نمايند غيرفعال خواهند شد.

13- اين سايت حق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرورها (Resources) استفاده نمود و از سيستم سوء استفاده نمود (Abuse) ويا در صورت تشخيص صفحات phishing ، بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع (suspend) نمايد. بعد از آن مي توانيد با ما تماس بگيريد و در مورد کنترل Resources و يا انتخاب Plan ديگري مشورت نماييد. در هر صورت به دليل تاثيري که Abuse بر روي ديگر سايتهاي استفاده کننده از سرويسهاي ما مي گذارد ، ما در Suspend نمودن سرويسها بسيار سريع عمل مي نماييم.

14- به هیچ عنوان Mass Email نخواهید فرستاد. و اين سايت حق دارد در صورتی که ارسال Email های شما کارایی سرورها را پایین آورد سریعا سرویس

15- در صورتي که هر کدام از سرورهاي شرکت به دليل مشکل از سمت سرور دچار قطعي شود پارسي نيک 2 برابر زمان قطعي به تاريخ ميزباني وب اضافه مي کند که البته درخواست افزايش اين زمان بايد حتما از طريق کاربر به بخش پشتيباني پارسي نيک ارسال گردد. را بدون اطلاع قبلي قطع نمائید.

16-به هیچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهید نمود. هر گونه نامه تجاری در حجم انبوه که از آدرس سایتی که از سرويسهاي اين شركت استفاده مي کند فرستاده شود و یا نامه های نا خواسته ارسالی از سرورهای ما ، نامه های تبلیغاتی و ... Spam نامیده می شود. در صورت ارسال اینگونه مطالب شركت کیانا پارسیان کیش اقدام به قطع سرویس خواهد نمود.

17- اين سايت حق دارد هر گونه برنامه CGI مخربی را که در سایت استفاده می نمایید پاک نماید. حتي اگر اسکريپتها از جانب شرکت قابل اطميناني طراحي شده باشند. استفاده مجدد آن باعث قطع شدن سرویس خواهد شد. با توجه به اين مورد استفاده غير آگاهانه از MovableType توصيه نمي شود. چرا که در صورت استفاده بيش از حد اسکريپتهاي اين مجموعه و به هر دليلي (حملات مخرب، استفاده نادرست و ...) بدون اطلاع قبلي قطع خواهد شد. براي اين مورد سيستم وبلاگي b2 انتخاب خوبي است.

18- اين سايت در مجموعه های خود ، میزان ترافیک مناسبی را تعریف نموده است. اغلب سایتها به ترافیک بالای 500مگابایت در ماه هم نمی رسند. مگر اینکه اقدام به آرشیو نمودن و در دسترس قرار دادن موزیک و تعداد زیادی عکس و فیلم نمایند. شركت کیانا پارسیان کیش مشتریان خود را تشویق می کند که از ذخیره نمودن فایلهایی با حجم بالا و یا فایلی که ترافیک زیاد بر روی سایت ایجاد می نماید اجتناب نمایند. در عين حال نسبت به تعهدات مربوط به ميزان مجاز ترافيک به شدت ثابت قدم بوده و در صورت تخطي هر سايتي از حدود مجاز با اطلاع قبلي ، خواستار ارتقا مجموعه مورد استفاده خواهد شد. در صورت عدم موافقت سرويس قطع خواهد شد.

19- نگهداری اطلاعات سرورهای اختصاصی و مجازی کاملا بر عهده مشتری بوده و پیاده سازی مکانیزم های پشتیبان گیری دوره ای براساس FTP، DVD Write و ... می بایست توسط صاحبان سرورها صورت گیرد. بدیهی است درصورت ایجاد هرگونه مشکل، این شرکت هیچگونه مسئولیتی را در قبال از دست رفتن اطلاعات برعده نمی گیرد!

20- در صورتی که از زمان انقضاء دامنه یا هاست 1 ماه گذشته باشد و درخواست تمدید از طرف مدیریت کاربری پارسی نیک توسط مشتری ارسال نگردیده باشد، درخواست از لیست سفارشات حذف می گردد. و بعد از آن شرکت هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به درخواست نخواهد داشت.

21- قابل ذکر است که بعد از قطع سرویس به هر یک از دلایل اشاره شده در بند های بالا و یا موارد دیگر، از سرویس مورد نظر Backup گرفته نمی شود.

اين شركت می‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. با اينکه ما سعی می‌کنيم شما را از طريق پست الکترونيک از تغييرات اين متن مطلع کنيم، اما اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، می توانید درخواست قطع سرویس تان را نمایید در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست. سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط اين سايت به منزله مطالعه كامل و دقيق اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.

جعبه‌ابزار