سفارش جدید دامنه و هاست

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

بعد از لاگين و ورود به مديريت پارسي نيك خود گزينه" هاست/دامنه عمومی " را انتخاب كنيد در اين قسمت بايد آپشن ثبت دومين جديد فعال باشد و در باكس مقابل آن نام دامنه را تايپ كرده و پسوند مورد نظر خود و سال دامنه را از منوی كشويي انتخاب نماييد و در بخش ميزبانی وب نيز آپشن سرويس تعريف شده روشن باشد و از منوهای كشويي مقابل پكيج مورد نظر خود و سال ميزبانی خود را انتخاب نماييد. البته لزومي ندارد سال دامنه و ميزباني وب شما يكي باشد.

در صورتيكه مبلغ سفارش را در يوزر خود شارژ كرديد دكمه ارسال سفارش را بزنيد و در صورتي كه شارژ نداريد می توانيد با زدن كليد نمايش پيش فاكتور مبلغ را مشاهده كرده و از طريق روش های گفته شده در بخش شارژ حساب يوزر خود را شارژ كرده و سپس ارسال سفارش را انجام دهيد.

دقت داشته باشيد در تايپ دامنه و انتخاب پكيج خود اشتباه نكنيد زيرا بعد از ارسال سفارش به هيج وجه امكان تغيير سفارش نيست همچنين قبل از ارسال سفارش بر روي " شرايط و ضوابط " كليك كرده و با دقت بخوانيد چون ارسال سفارش به منزله تاييد و پذيرش شرايط و ضوابط پارسي نيك مي باشد.

بعد از ارسال سفارش و انجام سفارش شما توسط پارسي نيك مشخصات مربوط به سفارش به ايميلی كه در يوزر پارسي نيك خود تعريف كرديد ارسال می گردد.

جعبه‌ابزار