سفارش هاست جدید

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

پس از لاگين و ورود به مديريت پارسي نيك خود گزينه "سفارش هاست و دامنه عمومی" را انتخاب كنيد.دقت داشته باشید که در قسمت دامنه بايد آپشن "قبلاً ثبت شده است"فعال باشد و در باكس مقابل آن نام دامنه و پسوند آنرا تايپ كرده و در بخش ميزباني وب نيز آپشن "سرويس تعريف شده" روشن باشد و از منوهای كشويی مقابل پكيج مورد نظر خود و سال ميزباني خود را انتخاب نماييد.

البته لزومي ندارد سال دامنه و ميزبانی وب شما يكی باشد.

در صورتيكه مبلغ سفارش را در يوزر خود شارج كرديد دكمه ارسال سفارش را بزنيد و در صورتیكه شارژ نداريد می توانيد با زدن كليد نمايش پيش فاكتور مبلغ را مشاهده كرده و از طريق روش های گفته شده در بخش شارژ حساب يوزر خود را شارژ كرده و سپس ارسال سفارش را انجام دهيد.

دقت داشته باشيد در تايپ دامنه و انتخاب پكيج خود اشتباه نكنيد زيرا بعد از ارسال سفارش به هيج وجه امكان تغيير سفارش نيست همچنين قبل از ارسال سفارش بر روي "شرايط و ضوابط " كليك كرده و با دقت مطالعه فرمایید چون ارسال سفارش به منزله تاييد و پذيرش شرايط و ضوابط پارسي نيك مي باشد.

بعد از ارسال سفارش و انجام سفارش شما توسط پارسي نيك مشخصات مربوط به سفارش به ايميلی كه در يوزر پارسی نيك خود تعريف كرديد ارسال می گردد.

جعبه‌ابزار