كنترل پنل Helm

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

آموزش تغییر پسورد یا رمز عبور:

برای تغییر رمر عبور کافیست در صفحه اصلی کنترل پنل کاربری خود گزینه my login را انتخاب نمایید و در صفحه باز شده در بخش password رمز عبور جدید و در قسمت confirm password تایید آنرا تایپ نمایید و دکمه save را بفشارید.

در صورتیکه رمز عبورتان را فراموش کرده اید یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید تا تیم فنی پارسی نيك برای حل مشکل شما را راهنمایی نماید.

دلیل عدم اجرا اسکریپت های ASP.NET و ASP بر روی سایت:

مشکل:

صفحات NET. و ASP باز نمی شوند و پیغام خطای 404 یا 505 در صفحه نمایش داده می شود.

توجه: برای استفاده از این امکانات باید سرویس میزبانی وب خریداری شده ی شما از صفحات داینامیک پشتیبانی نماید. در صورتیکه سرویس شما از این صفحات پشتیبانی نمی نماید و به این امکان نیاز دارید با بخش فروش و یا پشتیبانی پارسي نيك تماس گرفته تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

راه کار:

در کنترل پنل هاست خود (Helm4) وارد شده و لیست دامنه ها را باز کنید (My Domains) بر روی دامنه ای که نیاز به فعال سازی استفاده از اسکریپت های NET. یا ASP را دارد کلیک نمایید در گزینه های باز شده بخش Scripting Manager را انتخاب نمایید و نسخه ی NET. مورد نظر خود و یا امکان استفاده از ASP را فعال کنید. در صورتیکه گزینه Scripting Manager در بین گزینه های سایت مشاهده نمی شود نیاز به فعال سازی گزینه Ability to change scripting support در Package خود دارید. (به مسئول فروش خود اطلاع دهید و یا یک درخواست پشتیبانی ارسال کنید)

نکته:

اگر میخواهید از .NET استفاده کنید پس از انجام مراحل بالا و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در زمان استفاده از این سرویس در لیست اصلی تنظیمات دامنه گزینه Website Settings را انتخاب کنید در سربرگ Application Pool گزینه Use Isolated Application Pool را انتخاب نمایید و کلید Save را بفشارید.

آدرس وب میل بصورت زیر است:

شما می توانید در هر لحظه و هرکجا با استفاده از وب میل(webmail) به ایمیل های خود دسترسی داشته باشید. برای وارد شدن به وب میل از آدرس زیر استفاده نمایید.

yoursite:8383 بجای yoursite نام سایت خود را وارد کنید. در صفحه ای که باز می شود آدرس ایمیل و رمز عبورتان را وارد کرده تا به بخش صندوق پستی خود وارد شوید.

در صورت بروز هرگونه مشکل یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید تا تیم فنی شما را بیشتر راهنمایی نمایند.

نحوه ورود به کنترل پنل هاست:

شما می توانید با استفاده از آدرس زیر به کنترل پنل هاست سایتتان وارد شده و تنظیمات دلخواه را در آن انجام دهید. yoursite:8585 در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبوری که در ایمیل خوش آمد گویی از طرف پارسي نيك برایتان ارسال شده وارد نمایید تا به صفحه مدیریت هاست وارد شوید. در صورت بروز هر مشکل تیم پشتیبانی خوشحال می شود تا به شما کمک نمایید.

آموزش ساخت ایمیل برای وب سایت:

برای ایجاد آدرس ایمیل در صفحه اصلی کنترل پنل (Helm4)خود به بخش my domains رفته و دامنه ای که می خواهید برای آن ایمیل ایجاد کنید را انتخاب نمایید. در بخش مدیریت دامنه گزینه Email Accounts را انتخاب کرده و دکمه Add را بفشارید. در بخش Email Address ادرس دلخواه خود و در بخش password رمز عبور ایمیل و در بخش confirm password تایید رمز عبورتان را وارد کنید. پس از فشردن دکمه Save ایمیل شما ساخته می شود و می توانید از آدرس yoursite:8383 وارد آن شوید.

جعبه‌ابزار