كنترل پنل Hostingcontroller

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

پارك دامنه در هاستينگ كنترلر

ابتدا با يوزر و پسورد خود در كنترل پنل هاست خود لاگين شويد سپس بر روي Domains كليك كنيدو سپس بر روي دكمه properties كليك كرده گزينه Park Domains را انتخاب كنيد از طريق add park domain مي توانيد پارك مورد نظر را انجام دهيد.


نحوه استفاده از SQL Server2005 در سرور ویندوز

جهت استفاده از SQL Server بصورت از راه دور (Remote Connection) می توانید بصورت زیر عمل کنید: [Server IP]\SQL2005

در صورتیکه از طریق این گزینه کانکت برقرار نشد فقط IP server را وارد کنید.

که در عبارت فوق [Server IP] همان IP سرور جهت استفاده می باشد. اگر می خواهید که از طریق Script روی سرور متصل شوید می بایست بصورت زیر عمل کنید: WIN2008IRAN\SQL2005


آدرس وب میل من چیست؟

برای وارد شدن به وب میل از آدرس زیر استفاده نمایید. yoursite:3000 بجای yoursite نام سایت خود را وارد کنید. در صفحه ای که باز می شود آدرس ایمیل و رمز عبورتان را كه قبلاً از طريق كنترل پنل ساخته ايد وارد کرده تا به بخش صندوق پستی خود وارد شوید.


چطور وارد کنترل پنل هاست خود شوم؟

شما میتوانید با استفاده از آدرس زیر به کنترل پنل هاست سایتتان وارد شده و تنظیمات دلخواه را در آن انجام دهید. yoursite:8787 در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبوری که در ایمیل خوش آمد گویی از طرف پارسي نيك برایتان ارسال شده وارد نمایید تا به صفحه مدیریت هاست وارد شوید. در صورت بروز هر مشکل تيم پشتیبانی خوشحال می شود تا به شما کمک نمایید.


چگونه بانک اطلاعاتي خود را از کامپيوتر خود به سرور ويندوز منتقل کنم؟

ابتدا ديتابيس خود را در يك SQL Script ذخيره كنيد. براي اين كار بر روي نام ديتابيس كليك راست كنيد. سپس Script database as و Create to و File را به ترتيب انتخاب كنيد. و ديتابيس را در يك فايل SQL ذخيره كنيد. سپس طریق enterprise manager sql2005 به 95.38.75.81\SQL2005 متصل شويد. بر روي نام ديتابيس كليك راست كرده و New Query را انتخاب كنيد. حال فايل SQL كه از ديتابيس خود ايجاد كرديد را در اينجا Import كنيد. و Query را Execute كنيد.

ضمناً اگر در ارتباط با enterprise manager مشکل دارید فایروال سیستم خود را کنترل نمایید.

جعبه‌ابزار