مدیریت کاربران

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

در این زیر منو،امكانات و قابليت هاي زير را مشاهده نماييد :

1- با کلیک بر روی گزینه شماره هاي تحت رنج، مي توانيد لیست خط هایي را در زيرمجموعه شما قرار گرفته اند را مشاهده نمایند و هر كدام از آن ها كه ازاد مي باشند با زدن عكس ستاره ر كنار هر يك از شماره ها به صفحه ثبت خط هدايت شويد.

2- با کلیک روی گزینه ارسال پیام به همه کاربران، پیام خصوصی برای همه کاربران تنظیم نمایند که به هنگام لاگین، کابر این پیام را در پنل خود مشاهده نماید.

3- با کلیک روی گزینه دریافت فایل اکسل اطلاعات کاربران، و زدن رمز ورود به پنل، نمایندگان می توانند اطلاعات جامع و کاملی از کاربران خود و کاربران نماینده مویرگی خود را داشته باشند.

4- با کلیک روی گزینه لیست کاربران منقضی، نمایندگان می توانند لیست کاربران منقضی و در حال انقضاء خود را مشاهده نمایند.

User-manage.png

علاوه بر آن، نمایندگان می توانند زمان اعتبار خط، مشخصات کاربری و تراکنش های هر خط را نیز مشاهده نمایند. در ضمن نماینده امکان تعریف درصد سود برای کاربران خود را نیز دارد.

برای کسر هزینه نگهداری و پشتیبانی یک خط کافی است روی آیکون کلیک نمایید. پس از ثبت شماره فاکتور و وارد نمودن مبلغ آن، سیستم به طور خودکار مبلغ مورد نظر را از حساب نماینده کسر و خط را فعال می نماید.

نمایندگان می توانند برای مدیریت کاربران خود در ستون عملیات، ردیف مربوط به کاربر موردنظر را انتخاب و بر روی آیکون مدیریت کاربر کلیک نموده و عملیات زیر را انجام دهند:

شارژ حساب، مدیریت نمایندگی، کسر از حساب کاربر، گردش حساب، پیام های ارسالی، پیام های دریافتی، سفارش آنلاین سرویس های ویژه، مدیریت امکانات کاربر و ... .

145.jpg


شارژ حساب

در این بخش می توانید حساب کاربر را به صورت دستی شارژ نمائید. برای شارژ حساب کاربر مبلغ شارژ و درصد سود خود را در نظر گرفته و تعرفه ارسال را محاسبه نمایید. برای محاسبه درصد سود می توانید مانند مثال زیر عمل کنید: نرخ ارسال كاربر (براي مثال 129 ريال ) را بر نرخ ارسال خود (براي مثال 85 ريال) تقسيم نمایید. عدد به دست آمده كه در اينجا(1.51) هست را x درنظر بگيريد. سپس مبلغ قابل شارژ(در اينجا 300000) را بر x تقسيم كنيد. عدد به دست آمده مبلغي است كه بايد براي شارژ درنظر بگیرید كه در اينجا(197368) ميشود. درصد سود هم از روي y=x-1 به دست ميايد كه در اينجا y=1.51-1=51 درصد


52.jpg


مدیریت نمایندگی در این بخش، نمایندگان هم می توانند در صورت داشتن شرایط، نمایندگی مويرگي اعطا نمایند.

Aa.jpg

کسر از حساب در این بخش می توانید همانند شارژ حساب کاربر، مبلغی را از حساب کاربر کسر نمائید. توجه داشته باشید که مبلغی که از حساب کاربر کسر می گردد همان مبلغی است که نماینده در این قسمت وارد کرده است اما مبلغی که به حساب نماینده برگشت می خورد، مبلغ واقعی که از درصد سود نماینده محاسبه شده +1.8 کارمزد می باشد. برای مثال اگر تعرفه نماینده 113 ریال باشد و تعرفه کاربر 136 ریال، و مبلغ کسر شده 100000 ریال باشد، مبلغی که به حساب نماینده برگشت می خورد معادل84864 ریال می باشد.

54.jpg


گردش حساب در این بخش می توانید گردش مالی کاربر را مشاهده نمایید.

پیام های ارسالی در این بخش می توانید لیست پیام های ارسالی کاربر را مشاهده نمائید.

پیام های دریافتی در این بخش می توانید لیست پیام های دریافتی کاربر را مشاهده نمائید.


سفارش آنلاین سرویس های جانبی این بخش برای فعال کردن سرویس های جانبی برای کاربران استفاده می شود. در قسمت بالا لیست سرویس های فعال کاربر را نمایش داده و در قسمت پائین با انتخاب سرویس مورد نظر آن سرویس را انتخاب وکلید ذخیره اطلاعات را کلیک کنید. سرویس موردنظر فعال شده و هزینه از حساب نماینده کسر خواهد شد. تمام سرویس ها به غیر از سرویس ارسال با نام را می توانید از این قسمت فعال نمائید.

برای فعال سازی ارسال با نام برای کاربران، درخواست خود را به همراه نام انتخابی (حداکثر تا 11 کاراکتر لاتین) و شماره خط اختصاصی کاربر مورد نظر، به بخش فروش ارسال نمایید.

56.jpg

مدیریت امکانات در این بخش قادر خواهید بود تا برای کاربران تان منوهایی را حذف و یا اضافه کنید.

55.jpg

انتقال گروه ها

در اين بخش نماينده مي تواند ليستي از گروه هاي كاربر را مشاهده نمايد و به پنل خودش منتقل نمايد. با انتقال گروه، گروه به پنل نماينده كپي مي شود.

135.jpg

جعبه‌ابزار