مسابقه جدید

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

در این بخش، می توانید مسابقه جدیدی را تعریف، تا مخاطبین شما در آن شرکت نمایند.

مراحل ایجاد یک مسابقه به شرح زیر می باشد:

گام اول: از زیرمنوی مسابقه جدید، عنوان مسابقه و سوال آن را ثبت نموده و بر روی دکمه ذخیره، کلیک نمائید.

33.jpg

گام دوم: به زیر منوی لیست مسابقات رفته و گزینه همه را کلیک کنید تا بتوانید مسابقه ای را که ایجاد کرده اید، مشاهده نمایید.

گام سوم: برای ایجاد گزینه های مسابقه در ستون عملیات مربوط به مسابقه مورد نظر، روی آیکن کلیک کنید. گزینه مسابقه را نوشته و یک کلمه کلیدی برای آن در نظر بگیرید و دکمه ذخیره اطلاعات را بزنید.

به همین ترتیب می توانید گزینه های مختلف را ایجاد کرده و تعیین کنید که آیا این گزینه جواب مسابقه است یا خیر. اکنون مسابقه شما ایجاد شده است و می توانید آن را ارسال کنید.

مثال: نام مسابقه: معلومات عمومی سوال مسابقه: حدیث زیر از کیست؟ نماز، ستون دین است جواب: 1- امام حسین(ع) 2- حضرت محمد(ص) 3- امام رضا(ع) 4- حضرت علی (ع) زمان: تا 14 ظهر تاریخ ---------- تا----------- پس از انجام مراحل بالا در قسمت لیست مسابقات کلیک نمائید. در این قسمت فهرست مسابقه هایی که در حال حاضر فعال هستند نمایش داده می شود. برای دیدن همه مسابقات گزینه "همه(جديد/قديم)" را انتخاب نمائید.

34.jpg

در مثال بالا نام گزینه 1- امام حسین(ع) 2- حضرت محمد(ص) 3- امام رضا(ع) 4- حضرت علی (ع) می باشد و کاربر می تواند 1، 2، 3 و 4 را انتخاب نماید.

جواب مسابقه گزینه 2 می باشد. اگر شرکت کنندگان در مسابقه، گزینه 2 را ارسال کنند در مسابقه برنده می شوند.

پس از مراحل فوق در زیر منوی گزارش آماری مسابقه می توانيد پاسخهای ارسالی را مشاهده نمایید و نام برنده ها را به طور تصادفی تعیین کنید.

جعبه‌ابزار