من به عنوان نماينده چطور ميتوانم براي کاربرانم شارژ آنلاين را فعال کنم؟

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

شارژ آنلاين حساب کاربر نماينده از سه روش قابل انجام است:

روش اول: نماينده درگاه بانکي ندارد و قصد اينکه مبلغ واريزي مشتري به حساب بانکي خودش ريخته شود را هم ندارد. در اين روش نماينده بدون اينکه کاري انجام دهد اين منو براي يوزرهايش فعال مي شود يوزر نماينده حساب کاربري خود را شارژ کرده و مبلغ به حساب بانکي شرکت ريخته شده و سود آن به شارژ پنل نماينده اضافه خواهد شد. همچنين از زير منوي مديريت درصد سود در منوي نمايندگي ميتوانند جدول تعرفه را همانند سايت iran.tc تهيه نمايند.

روش دوم: نماينده ميتواند با هماهنگي با شرکت به پرداخت بانک ملت(فقط به پرداخت ملت) براي گرفتن درگاه پرداخت آنلاين پيگيري کرده و براي ثبت، ip: 176.62.144.44 را ارائه نمايند و شرکت کيانا را به عنوان معرف انتخاب نمايند تا مراحل ثبت و راه اندازي و ارائه termid سريعتر صورت پذيرد. نمايندگان عزيز مي توانند با شماره تلفن هاي 27312052 و 27312059 براي سفارش خود تماس بگيرند. بعد از آن کليه ي مراحل برنامه نويسي از سمت ما انجام خواهد شد.( جهت اطلاع از هزینه به بخش فنی تیکت ارسال نمایید ) تا از اين پس کاربرانش با استفاده از درگاه نماينده خودشان حسابشان را شارژ نمايند و مبلغ به طور مستقيم به حساب بانکي خود نماينده ريخته شود . در اين قسمت نيز ميتوان با استفاده از مديريت درصد سود جدول تعرفه را تنظيم کرد.

روش سوم: نماينده مي تواند از هر بانکي که مي خواهد درگاه پرداخت اينترنتي بگيرد و با استفاده از api ما از طريق برنامه نويسي شارژ آنلاين را براي کاربرانش آماده کند که در اين روش تمام مسئوليت برنامه نويسي به عهده نماينده است. نماینده گرامی میتواند برای استفاده از این متد از لینک زیر استفاده کند http://webservice.iran.tc/Reseller.php

جعبه‌ابزار