مي خواهم پنل SMS باپیش شماره 3000 و 5000 خريداري كنم چه مداركي لازم است؟

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

1- برای سفارش آنلاین خط اختصاصی از لینک جستجو و خرید آنلاین ، خط مورد نظر خود را انتخاب نموده و روی سفارش خط کلیک نمایید و سپس مشخصات خواسته شده و مراحل پرداخت بانکی را نیز تکمیل کنید.

2 - سپس نام کاربری و کلمه عبور خط اختصاصی مورد نظر شما جهت ورود به پنل مدیریت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد، که پس از ارسال مدارک زیر پنل برای شما فعال می گردد.

الف - اشخاص حقوقی :شرکت ها، سازمانها و ارگانها و ... بایستی فرم تعهدنامه خط را به نام شرکت ثبت نمایند و بهمراه اسکن روزنامه رسمی یا مجوز فعالیت و ... ارسال نمایند. همچنین شرکت ها طی نامه ای کتبی شخصی را بعنوان نماینده معرفی نموده و اسکن رنگی کارت ملی نماینده نیز ارسال گردد.

ب - برای اشخاص حقیقی اسکن رنگی کارت ملی همچنین ارسال یک نسخه امضاء شده از فرم تعهد به صورت اسکن رنگی مدارک ویژه اتباع خارجی : اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت که عکس دار می باشد و صفحه مربوط به ویزا. ضمنا پاسپورت نباید اکسپایر شده باشد.


نکته :برای ارسال مدارک به صورت ایمیل، بایستی اسکن به صورت رنگی باشد در غیر این صورت ارسال پستی نسخه اصلی تعهدنامه ضروری می باشد. در صورت ارسال مدارک به صورت فکس، نسخه اصلی تعهدنامه را برای ما بوسیله پست ارسال نمایید. در صورت عدم تکمیل مدارک لازم برای فعالسازی خط، بعد از 6 ماه خط خریداری شده به صورت اتوماتیک حذف و آزاد می شود.

جعبه‌ابزار