نکات مهم در هنگام سفارش کارت

از راهنمای WIKI پرشین هلپ
پرش به: ناوبری, جستجو

جهت صدور مستر کارت و ویزا کارت مهمترین موضوع در درجه اول, منبع صدور مستر کارت و ویزا کارت است. شما باید بدانید که در دنیا یکی شرکتهای مختلف و دیگری بانکها هستند که مستر کارت و ویزا کارت صادر میکنند.

حال این موضوع مهم است که مستر کارت و ویزا کارت شما از شرکتهای خارجی صادر نشود زیرا در این صورت اولا بر روی مستر کارت و ویزا کارت شما هیچ حساب بانکی وجود ندارد و همینطور در صورت هرگونه مشکل احتمالی برای مستر کارت و ویزا کارت به هیچ شکلی قابل پیگیری مستقیم نخواهد بود,پس مستر کارت و ویزا کارت شما باید از بانک صادر بشود و البته نه هر بانکی ,بانکی که طبق شرایطی خاص مسئولیت صدور برای هموطنان ما را به عهده بگیرد که در حال حاضر دو بانک با این شرایط وجود دارد که ما برای شما از این منابع مستر کارت و ویزا کارت را صادر میکنیم.

دیگر نکات مهم در صدور مستر کارت و ویزا کارت , میتوان سقف موجودی مستر کارت و ویزا کارت و عدم شارژ نگهداری ماهانه مستر کارت و ویزا کارت اشاره کرد .

نکته دیگر در صدور مستر کارت و ویزا کارت , شرایط نقل و انتقالات پول از بانک صادر کننده مستر کارت و ویزا کارت می باشد که منبع صدور ما دارای قابلیت کارت به کارت بوده که این قابلیت در مستر کارت و ویزا کارت نقل و انتقالات مالی را خیلی سریع و راحت کرده است.

جعبه‌ابزار